STREFA PIELĘGNACJI SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Nazywam się Rut Maria Łozowska i jestem - I v-ce Mistrzem Polski w Przedłużaniu włosów. Od wielu lat spotykam się z kobietami, które swoje problemy związane z włosami maskują przedłużaniem. 
STREFA PIELĘGNACJI SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW została stworzona właśnie po to by oprócz doczepiania odbudować swoje naturalne włosy i wygrać walke z wypadaniem włosów i innymi problemami skóry głowy.

 

KRIOTERAPIA

Hair.TOXX to marka produkowana przez jedną największych brazylijskich firm kosmetycznych Brazilian Secrets Hair. Skoncentrowana jest na innowacyjnych rozwiązaniach
w zakresie regeneracji włosów ekstremalnie zniszczonych. Idealnie zachowuje równowagę pomiędzy najnowocześniejszą technologią a naturalnymi surowcami. W składzie kosmetyków znajdują czysty kwas hialuronowy, czyli naturalny wypełniacz, który uzupełnia luki międzykomórkowe
i wspomaga utrzymanie nawilżenia oraz elastyczność włosów, a także jagody Açai,
jeden z najsilniejszych antyoksydantów w przyrodzie pochodzący z lasów Amazonii.

Aby wzmocnić działanie kosmetyków Hair.TOXX, powstało urządzenie Frozen Machine wykorzystujące ujemną temperaturę, która skutecznie zamyka łuskę włosa, wydobywając z nich piękno i jednocześnie zamraża uszkodzenia. Może być stosowane przed, w trakcie i po każdym zabiegu chemicznym. Pomaga Klientom i fryzjerom na całym świecie osiągnąć wygląd, o jakim zawsze marzyli,
przy zachowaniu bezpieczeństwa, na które zasługują.

Urządzenie do krioterapii włosów FROZEN MACHINE

Osiąga temperaturę -16°C gwarantując maksymalną absorpcję składników odżywczych zawartych w kosmetykach Hair.TOXX. Jego głównym zadaniem jest chronić strukturę włosa
i zamrażać we wszystkich jego warstwach substancje odżywcze, gwarantując ich piękny wygląd. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a element mrożący przypomina wyglądem prostownicę do włosów, jednak jego działanie różni się całkowicie. Po osiągnięciu temperatury pracy płytka termiczna pokrywa się lodem. Zabieg nie powoduje efektu prostowania, dzięki czemu krioterapię można stosować do wszystkich rodzajów włosów, również do kręconych.

Jak działa na włosy urządzenie Frozen Machine Hair.TOXX?

Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie działa na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Dzieje się to dzięki zamrożeniu wewnątrz włosa kwasu hialuronowego oraz innych substancji odżywczych zawartych w kosmetykach Hair.TOXX. Włosy odzyskają blask, jedwabisty połysk i strukturę oraz zyskają dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Łodyga włosa
 

Poszukiwania nowych rozwiązań dla poprawy naszych włosów nigdy nie ustają. Obok naturalnych czynników, które mają negatywny wpływ na nasze włosy, niszczymy je substancjami i zabiegami chemicznymi, osłabiając je i sprawiając,
że robią się niezwykle delikatne i całkowicie odsłonięte, bez żadnej ochrony.

Regenerująca siła zimna jest znana od wieków, stosowana w obszarze krioterapii
i medical spa, zwłaszcza w obszarze regeneracji sportowców.
Firma Brazilian Secrets Hair jako pionier przeniosła tę technologię do przemysłu kosmetycznego. Opracowała receptury kosmetyków i połączyła je z ujemną temperaturą wytwarzaną przez urządzenie Hair.TOXX Frozen Machine.
W ten sposób powstał zabieg ICE-COLD Treatment, czyli krioterapia Hair.TOXX. Możemy nazwać ją również chirurgią plastyczną włosa, ponieważ wypełniamy włos od środka kwasem hialuronowym, który uzupełnia luki międzykomórkowe, naprawia szczeliny między korą, a łuską włosa, wspomaga nawilżenie, przywraca włosom elastyczność i mięsistość. W tym kontekście kwas hialuronowy odgrywa istotną rolę zarówno w chirurgii plastycznej, jak i w zabiegu ICE-COLD Treatment.

W składzie kosmetyków znajdują się również jagody Açaí, jeden z najsilniejszych antyoksydantów w przyrodzie pochodzący z lasów Amazonii. Açaí to brazylijski owoc bogaty w antocyjany, które stanowią naturalny mechanizm ochronny przed stresorami środowiska i jest 30 razy silniejszy od winogron. Jego moc antyoksydacyjna chroni włosy przed utratą melaniny, degradacją aminokwasów i blaknięciem koloru spowodowanym promieniowaniem UV.  

 

Kosmetyki Hair.TOXX zawierają również masło awokado, które reguluje gospodarkę lipidową i poprawia wchłanianie składników odżywczych, a także hydrolizowaną keratynę oraz kolagen.

Do zabiegu krioterapii włosów wykorzystujemy urządzenie Frozen Machine, które generuje temperaturę -16 stopni. Ujemna temperatura wzmacnia działanie kosmetyków Hair.TOXX, działa na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki.

 

Włosy po zabiegu będą:

ODBUDOWANE | JEDWABISTE | ELASTYCZNE | MIĘKKIE | MIĘSISTE | LEKKIE | LŚNIĄCE

 

Krioterapia Hair.TOXX nie wyklucza innych zabiegów, wręcz odwrotnie. Włosy można poddawać każdej metamorfozie. Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który nie zmienia struktury włosów,

co oznacza, że loki odzyskają swój skręt i będą nawilżone, a włosy proste będą wygładzone i bardziej "lejące".