Przedłużanie i zagęszczanie włosów są jednymi z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich. Procedury tego typu są dość skomplikowane, dlatego powinny być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowane osoby. Tylko wtedy można osiągnąć trwałe, naturalnie wyglądające efekty, które na pewno spodobają się klientkom. Odpowiednie umiejętności warto nabywać od najlepszych, podczas kursów pod okiem specjalistów. Przedstawiamy szkolenia z przedłużania włosów RStyle Hair!

Szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów dają wiele możliwości poszerzenia i zdobycia wiedzy oraz udoskonalenie umiejętności. Doświadczenie RStyle Hair to podstawa w pełni przekazaniu tych informacji.

Autorskie szkolenia prowadzi RUT MARIA ŁOZOWSKA. Zdobywca I v-ce Mistrz Polski, II miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2019 z kategorii Przedłużania i Zagęszczania Włosów.

Oferta szkoleniowa z przedłużania włosów kierowana jest dla osób bez i z doświadczeniem.

Specjalne zaawansowane programy zostały stworzone również dla zawodowców.

Szkolimy z metod najbardziej popularnych i praktycznych - metody na zimno RING, TULEJKA, TAPE ON oraz na ciepło KERATYNA oraz nowość w 2020r NANO RING. Szkolenia przeprowadzone są indywidualnie lub grupowo maksymalnie do 3 osób. 

Kurs składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych. Ćwiczenia przeprowadzone są na modelkach i fantomach. Do szkolenia wykorzystywane są najnowsze i najlepsze pomoce dostępne na rynkach światowych. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat.

Cennik szkoleń przedłużenia włosów

 

I STOPIEŃ – STANDARD
1 dzień 

II STOPIEŃ – PREMIUM
2 dni 
III STOPIEŃ – MASTER
3 dni  

1 metoda 
1500 zł

2 metody 
2500 zł

3 metody  3000 zł 

4 metody  4000  

5 metod
(pakiet)

5000 zł 

2 metody  3000zł

3 metody  4000

4 metody  5000 

5 metod 
(pakiet) 

5500 zł 

3 metody   4500 zł

4 metody   5000 zł 

5 metod (pakiet) 

6000 zł

Doszkolenie 1 metoda – 1500 zł 

USŁUGA VIP – szkolenie indywidualne wraz z opłaconym hotelem oraz wyżywieniem  +1000zł/każdy dzień.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Panie chcące poprawić wygląd swojej fryzury nie są zdane tylko na cięcie czy farbowanie. Przedłużanie i zagęszczanie włosów pozwala wykonać zachwycające metamorfozy. Kobiety marzące o bujnych, długich puklach mogą zyskać je podczas jednej wizyty. Taki zabieg zupełnie odmienia wygląd – dodaje sporo kobiecości, a także wizualnie odmładza. Przy tym jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny.

Współcześnie stosuje się różne metody przedłużania włosów, które różnią się od siebie stosowanymi materiałami i narzędziami, a także trwałością, funkcjonalnością oraz wyglądem efektów końcowych. Aby wykonywać takie zabiegi, trzeba posiadać odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Można je zdobyć podczas specjalnego kursu z przedłużania włosów. To zdecydowanie najbardziej praktyczny sposób na naukę.

RStyle Hair oferuje profesjonalne szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów, dostosowane dla osób początkujących, a także doświadczonych fryzjerów. Prowadzi je prawdziwa profesjonalistka w tej dziedzinie – RUT MARIA ŁOZOWSKA, czyli zdobywczyni I v-ce Mistrza Polski II miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2019.

Kurs przedłużania włosów składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych. Ćwiczenia są wykonywane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych pomocy, na fantomach oraz modelkach. Po ukończeniu szkolenia otrzymuje się certyfikat.

Szkolenie z przedłużania włosów metodami na zimno – ring, tulejka, tape on

W ofercie kursów RSyle Hair znajduje się szkolenie z przedłużania włosów metodami na zimno – ring, tulejka i tape on.

Metoda na ringi polega na przyłączaniu dopinek do naturalnych włosów za pomocą cienkich, ledwie zauważalnych obrączek z aluminium, brązu lub miedzi. Do zabiegu wykorzystuje się specjalne fryzjerskie szydełko i cążki. Sposób ten cieszy się dużą popularnością, ponieważ sprawdza się nawet w przypadku Pań o bardzo cienkich, delikatnych włosach.

Metoda na tulejkę jest podobna do przedłużania za pomocą ringów. W tym przypadku wykorzystuje się jednak nieco dłuższe, znacznie cieńsze łączenia. Efekty są jeszcze dyskretniejsze, a pasma mocniej się trzymają i wystarczają na dłużej.

Metoda tape on jest uznawana za jeden z najdelikatniejszych sposobów. Wykorzystuje specjalne, cienkie sylikonowe taśmy, na których umieszcza się pasma doczepów. Następnie za pomocą specjalnego kleju zespala się je z naturalnymi włosami. Łączenie jest zupełnie niedostrzegalne i nieinwazyjne. Można stosować je nawet w przypadku delikatnych, cienkich, łamliwych czy wypadających włosów.

Szkolenie z przedłużania włosów metodą keratynową

Kursy RStyle Hair obejmują także szkolenie z przedłużania włosów metodą keratynową, czyli na ciepło. Polega ona na łączeniu pasm naturalnych włosów z doczepami za pomocą specjalnej końcówki z keratyny. Do zespolenia stosuje się specjalny pistolet lub zgrzewarkę emitującą ciepło. Sposób jest odpowiedni dla osób o cienkich, rzadkich włosach. Daje świetne, bardzo naturalne efekty i pozwala doczepić wiele pasm. Aplikacja musi jednak odbywać się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, ponieważ narzędzie osiąga temperaturę rzędu ok. 180 stopni Celsjusza.

Kurs przedłużania i zagęszczania włosów - cena

Cena kursu przedłużania i zagęszczania włosów jest zależna od wybranego cyklu szkoleniowego. Proponujemy zajęcia o różnym stopniu zaawansowania, trwające od jednego do trzech dni. Uczestnicy mogą nauczyć się jednej wybranej metody lub wszystkich w korzystnym pakiecie. Doszkolenie w zakresie jednej techniki to koszt 1500 zł. Zajęcia odbywają się w grupach, ale po dopłacie mogą zostać przeprowadzone w trybie indywidualnym.

Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych szkoleń RStyle Hair i zdobądź nowe umiejętności! Rozszerz ofertę swojego salonu, przyciągając nowych klientów. Zainwestuj w rozwój, by zwiększyć swoje kompetencje oraz dochody!

 

NOWOŚĆ! 

SZKOLENIE Z FAL HOLLYWOOD obejmuje 2 techniki fryzur, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. 
Szkolenie z uwagi na bezpieczeństwo, jest prowadzone na główkach treningowych.   

Szkolenie 1-dniowe  - 1000 zł