Lśniące, gęste, długie włosy to marzenie wielu kobiet. Jeśli nie można ich mieć w naturalny sposób, pozostają jeszcze inne rozwiązania – peruki lub doczepy. Do ich wykonania najlepsze są prawdziwe, dziewicze włosy. Ponieważ trudno jest je uzyskać, są bardzo kosztowne. Wiele Pań o naturalnych predyspozycjach do zapuszczania pięknych pukli może je ściąć, a następnie spieniężyć. Jak odbywa się taka procedura i jak się do niej przygotować? Wyjaśniamy, jak działa skup włosów RStyle Hair!

Skup włosów to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają długie włosy i chcą  je sprzedać. Skupujemy włosy wyłącznie tzw. dziewicze, czyli virgin hair, tzn. włosy, które nigdy nie były poddawane rozjaśnianiu i farbowaniu, najczęściej pochodzące od dzieci i młodzieży.

RStyle Hair gwarantuje najlepsze warunki w Polsce!

 • Gwarancja najwyższej ceny.
 • Szybka, wstępna wycena on-line.
 • Zwrot kosztu wysyłki włosów.
 • Możliwość ścięcia kitki w punkcie stacjonarnym w Częstochowie.
 • Natychmiastowa wypłata gotówki.

Zapraszamy do współpracy!

Skup włosów – wymagania

Jako profesjonalny skup włosów naturalnych przyjmujemy wyłącznie kitki, które spełniają określone wymagania. Przede wszystkim muszą być dłuższe niż 35 cm w przypadku jasnych odcieni lub 40 cm w przypadku ciemnych. Nie mogą być farbowane i najlepiej, by były dziewicze. Oznacza to, że nigdy nie były poddawane żadnym zabiegom fryzjerskim, m.in. rozjaśnianiu czy keratynowemu prostowaniu. Przed wysyłką należy je też odpowiednio przygotować, co dokładnie wyjaśnimy w dalszej części tekstu.

Jak oddać włosy do skupu?

Wiele osób dopytuje nas, jak oddać włosy do skupu, by na pewno zostały przyjęte. Jeśli chce się je korzystnie sprzedać, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Cały proces nie jest trudny, ale warto podejść do niego z uwagą i zaangażowaniem. Objaśniamy poszczególne etapy:

 • Mycie i suszenie – przed ścięciem należy dokładnie umyć włosy. W tym celu najlepiej sprawdzi się szampon z mocniejszym detergentem (SLS lub SLES), który dokładnie zmyje brud i pozostałości po używanych kosmetykach. Po myciu nie można stosować żadnych odżywek, masek ani stylizatorów. Następnie należy odcisnąć wodę w ręcznik (bez pocierania!) i zaczekać, aż włosy naturalnie, dokładnie wyschną. Muszą być bardzo dobrze rozczesane oraz wyszczotkowane.
 • Ścinanie – czyste włosy trzeba podzielić na kilka pasm, które następnie należy związać mocno gumkami recepturkami. Ważne jest, by w jakiś sposób zaznaczyć, która strona odchodziła od nasady głowy. Najlepiej jest zastosować gumki w dwóch kolorach – jeden wykorzystać do podwiązania kitek 2-3 cm od skalpu, a drugi do związania końcówek. Włosy ścina się zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Można zapleść je w warkocz lub po prostu ciasno związać, tak by się nie rozsypywały. Absolutnie nie wolno mieszać włosów pochodzących od różnych dawców.
 • Wysyłka – włosy muszą być odpowiednio zabezpieczone oraz oznaczone. Kitki trzeba obwinąć czystym papierem pakowym albo włożyć do plastikowego woreczka. Jeżeli posiada się kilka pasm pochodzących od różnych dawców, można wysłać je w jednej przesyłce, ale nie wolno ich mieszać. Całość najlepiej owinąć folią bąbelkową. Do koperty/paczki trzeba dołączyć wypisaną umowę kupna-sprzedaży (znajdziesz jej wzór na naszej stronie) albo kartkę z danymi – imieniem i nazwiskiem, adresem zamieszkania/zameldowania oraz numerem telefonu. Tak przygotowane włosy należy nadać przesyłką poleconą priorytetową.

Kitki muszą być ułożone zgodnie z kierunkiem wzrostu.

 • Kitki należy obwinąć czystym papierem, ewentualnie wsadzić do woreczka.
  Dla pewności, że włosy się nie poplączą możesz dodatkowo opleść każdy warkocz nitką. 
 • Do przesyłki należy dołączyć wypisaną umowę (pobierz umowę) lub kartkę z danymi. Na kartce wpisz: imię i nazwisko, adres zamieszkania i adres zameldowania oraz numer telefonu.
 • Obcięte włosy zapakuj w kopertę bąbelkową i wyślij listem priorytetowym z potwierdzeniem nadania na adres:

RStyle Hair SKUP WŁOSÓW
ul. Jana III Sobieskiego 2/6 
42-217 Częstochowa 
tel. 881 655 792

 

 • Gdy otrzymamy umowę, zadzwonimy do Ciebie aby poinformować o wycenie. Po akceptacji kwoty będziemy mogli wykonać przelew. Jeśli nie zaakceptujesz kwoty bez problemu odeślemy do Ciebie włosy wraz z umową listem poleconym. Jeśli otrzymaliśmy jedynie kartkę z danymi, musimy wypełnić umowę i wysłać ją do Ciebie. Wypłata nastąpi dopiero jak odeślesz podpisana umowę.

 

Skup włosów - cennik

 

DŁUGOŚĆ

CENA

20-30CM

NIE SKUPUJEMY

30-35CM

NIE SKUPUJEMY

35-40CM

OD 1560ZŁ DO 1980ZŁ/KG

40-50CM

OD 1980ZŁ DO 4500ZŁ/KG

50-60CM

OD 4500ZŁ DO 5500ZŁ/KG

60-70CM

OD 5500ZŁ DO 7500ZŁ/KG

70-80CM

OD 7500ZŁ DO 10000ZŁ/KG

 

Przy dłuższych włosach, cenę uzgadniamy indywidualnie, nawet do 11000 zł/kg.
Za włosy koloru jasny blond płacimy +10%.
Każde włosy wyceniamy indywidualnie na podstawie jakości, koloru oraz długości.
Włosy skupowane są od 1g.
Włosy wyceniane są w oryginalnej wadze. Nie wyczesujemy kitek przed wyceną! 

UMOWA – SKUP WŁOSÓW - DO POBRANIA 

Wysyłka lub stacjonarnie

RStyle Hair SKUP WŁOSÓW
ul. Jana III Sobieskiego 2/6 
42-217 Częstochowa 
tel. 881 655 792

 

W trosce o najwyższą jakość usług oferujemy skup stacjonarny w Częstochowie pod adresem:
            

 

I wysyłkowo skup Katowice, skup Warszawa, skup Poznań, skup Gdańsk, skup Gdynia, skup Olsztyn, skup Białystok, skup Bydgoszcz, skup Szczecin, skup Gorzów W., skup Zielona Góra, skup Kielce, skup Lublin, skup Kraków, skup Wrocław, skup Opole, skup Rzeszów, skup Bielsko – Biała.

Prosimy również o wysyłkę pod w/w adres.

Każde włosy są inne, dlatego w RStyle Hair podajemy przedziały orientacyjne. Indywidualnie wyceniamy każde przysłane pasmo. Zwracamy uwagę na ich długość, wagę, kolor, a także kondycję. Przy najkrótszych włosach (35-40 cm) oferujemy stawkę od 1560ZŁ do 1980ZŁ/KG. Za kitki 70-80 cm jesteśmy w stanie zapłacić od 7500ZŁ do 10000ZŁ/KG. Skupujemy już pasma ważące więcej niż gram. Najcenniejsze są włosy blond – im jaśniejsze, tym większa jest ich wartość.

Skup włosów dziewiczych

RStyle Hair działa również jako skup włosów dziewiczych. Osoby o naturalnie długich, pięknych, zdrowych kosmykach mogą je korzystnie spieniężyć. Sprzedaż włosów naturalnych to prosty sposób na zarobek. Jeśli nigdy się ich wcześniej nie farbowało ani nie rozjaśniało, mogą mieć naprawdę dużą wartość. Długość, waga oraz kondycja określa ich ostateczną cenę.

Cała procedura jest bardzo prosta. Przyjmujemy kity ścięte nie tylko w profesjonalnym salonie, ale też w każdym innym miejscu. Z powodzeniem można obciąć je nawet samodzielnie. Orientacyjnie wyceniamy je podczas rozmowy telefonicznej. Następnie odpowiednio przygotowane pukle można przesłać do nas pocztą wraz z wypełnioną umową kupna-sprzedaży (można pobrać ją z naszej strony). Po wycenie na żywo oddzwaniamy do nadawcy, by zaproponować ostateczną stawkę. Jeśli zostanie zaakceptowana, finalizujemy transakcję i od razu wykonujemy przelew. Jeśli nie, ostrożnie pakujemy, a następnie odsyłamy kity z powrotem.

Chcesz sprzedać swoje włosy? Skontaktuj się z nami! Wstępnie oszacujemy ich wartość i dokładnie wszystko wyjaśnimy. Chętnie skupujemy włosy naturalne, dziewicze i słowiańskie. Upewnij się, że spełniasz nasze wymagania, po czym zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail!