Chciałabyś mieć o wiele dłuższe, bardziej gęste włosy, ale zależy Ci na naturalnym efekcie? Dzięki nowoczesnej metodzie wykonywanej "na gorąco" możesz w ciągu kilku godzin zyskać wymarzoną fryzurę. Dyskretne łączenia są nie tylko ledwie widoczne, ale też bardzo wytrzymałe. Wyjaśniamy, jak przebiega przedłużanie włosów metodą keratynową oraz co warto jeszcze o nim wiedzieć!

przedłużanie włosów metodą keratynową

Na czym polega przedłużanie włosów metodą keratynową?

Wiele klientek pyta nas, na czym polega przedłużanie włosów metodą keratynową. Podczas takiego zabiegu nie stosuje się żadnych obrączek, tulejek czy taśm, a specjalne pasma zakończone końcówkami z keratyny. Połączenie naturalnych włosów klientki z doczepem wykonuje się za pomocą specjalnej zgrzewarki lub pistoletu. Urządzenia te emitują ciepło, które pozwala scalić topiącą się keratynę ze strukturą włosa. Wykorzystana temperatura to ok. 180 stopni Celsjusza. Dla porównania prostownica potrafi rozgrzać się nawet do 220 stopni.

W RStyle Hair wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE. Dzięki niemu jesteśmy w stanie osiągnąć najbardziej precyzyjne, dokładne rezultaty. Oferujemy również lepszą odmianę tej metody, czyli technikę MINI BONDES. Stosujemy minimalną ilość keratyny (waga najmniejszego pasemka może wynosić tylko 0,4 gram!), dzięki czemu łączenie jest jeszcze mniej widoczne i wyczuwalne. Świetnie sprawdza się w przypadku kobiet o bardzo cienkich, delikatnych włosach.

Zabieg nie trwa długo – da się go wykonać podczas jednej wizyty. Przy tym jest zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny. Taka procedurę mogą jednak przeprowadzać jedynie odpowiednio wyszkolone osoby, ponieważ ze względu na zastosowanie techniki cieplnej należy zachować zwiększoną ostrożność.

Przedłużanie włosów metodą keratynową – zalety i wady

Przedłużanie włosów metodą keratynową ma swoje wady i zalety. Spektakularne efekty oraz ich trwałość niewątpliwie przyćmiewają ewentualne minusy. Metoda ta daje naprawdę naturalne rezultaty. Łączenia są niemalże niewidoczne oraz ledwo wyczuwalne pod palcami. Keratyna jako naturalny budulec nie jest inwazyjna. Wręcz przeciwnie – dodatkowo odżywia i odbudowuje strukturę włosów. Z tego względu przedłużanie włosów keratyną jest świetną metodą dla Pań o włosach cienkich, rzadkich, delikatnych czy zniszczonych.

Ilość spoiwa można bardzo swobodnie dostosować, dlatego w każdym przypadku można idealnie dobrać grubość i wagę pasemka. W ten sposób można z powodzeniem zastosować naprawdę wiele doczepów. Przy tym łączenia są elastyczne, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe. Efekt utrzymuje się przez ok. 3 miesiące. Po tym czasie wystarczy zjawić się na tzw. korekcie, czyli podniesieniu przedłużenia.

Keratynowe doczepianie włosów mimo wszystko ma kilka minusów. Taki zabieg trwa zdecydowanie najdłużej ze wszystkich dostępnych opcji. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość – efekty są naprawdę olśniewające. Niektórych może zaskoczyć też wysoka cena. Usługa ta jest jednak absolutnie nowoczesna i profesjonalna, a zakup takich pasm to świetna inwestycja. Co jakiś czas trzeba wykonywać korekty, ale zadbane doczepy wykazują kilkuletnią żywotność.

Pewnym utrudnieniem jest to, że włosy przedłużone/zagęszczone w ten sposób należy odpowiednio pielęgnować, jeśli chce się dłużej zachować ich piękny wygląd. Nie jest to jednak nic skomplikowanego – wystarczy tylko poświęcić fryzurze nieco więcej uwagi. Na naszej stronie znajdziesz dokładne porady dotyczące pielęgnacji przedłużanych włosów.

ZALETY: 

- mała inwazyjność dla włosów naturalnych (nawet cienkich, delikatnych),

- niewielka widoczność zgrzewów,

- naturalny efekt,

- regulacja keratyny pozwala na dobranie różnych wielkości łączeń,

- trwały efekt do max 3 miesięcy,

- wygodne, elastyczne łączenia,

- możliwość doczepienia dużej ilości włosów.

WADY: 

- konieczność stosowania odpowiedniej pielęgnacji (m.in. zachowanie wyjątkowej ostrożności przy stylizacji na ciepło),

- wysoka cena,

- długi czas zabiegu,

- łatwiejsze wyczesywanie włosów.

Przedłużanie włosów na keratynę – zdejmowanie zgrzewów keratynowych

Wiele osób zastanawia się, co się dzieje, gdy konieczna jest korekta lub gdy przedłużanie włosów na keratynę już się znudzi. Wbrew pozorom zabieg usuwania takich doczepów nie jest trudny czy inwazyjny. Zdejmowanie zgrzewów keratynowych jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego płynu-removera, który nie narusza struktury włosów. Sam zabieg nie jest jest bolesny ani nieprzyjemny. Naturalne włosy mogą po nim wymagać lekkiego podcięcia, ale nie są absolutnie zniszczone.

Keratynowe przedłużanie włosów - cena

Cena keratywnowego przedłużania włosów jest zależna od wielu czynników. Znaczenie ma długość, waga, kolor oraz gatunek doczepów. Im dłuższe, gęstsze, jaśniejsze i bardziej dziewicze włosy, tym więcej są warte. Na naszej stronie można znaleźć cennik przedstawiający orientacyjne kwoty. Koszt założenia 100 gram może wynosić od 1000 do 3000 zł. Każda klientka jest jednak inna, dlatego do wszystkich zabiegów podchodzimy w pełni indywidualnie. Przed wizytą w salonie można uzyskać wstępną wycenę – zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego!

Keratynowa metoda przedłużania włosów nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych. Naturalny efekt i możliwość doczepienia naprawdę dużej ilości pasemek dają zachwycające rezultaty. Zapoznaj się z ofertą RStyle Hair, a w razie ewentualnych pytań – skontaktuj się z nami. Jeśli marzy Ci się perfekcyjna tafla włosów, zainwestuj w najlepszy zabieg!