Marzą Ci się piękne, długie, gęste, a zarazem naturalnie wyglądające włosy? Decydując się na profesjonalny zabieg możesz olśniewać wszystkich swoją idealną fryzurą. Nowoczesne sposoby gwarantują solidne scalenie, które przy tym jest niemalże w ogóle niewidoczne i niewyczuwalne. Wyjaśniamy na czym polega przedłużanie włosów metodą nano ring!

przedłużanie włosów metodą nano ring

Czym są nano ringi?

Na początek warto wyjaśnić, czym są nano ringi. Są to zaledwie 2-milimetrowe miedziane obrączki, wykorzystywane do scalania pasm włosów z doczepami. Klasyczna metoda obrączkowa cieszy się dużą popularnością, dlatego kwestią czasu było wynalezienie jej udoskonalonej wersji. Takie spoiwo posiada wszystkie zalety klasycznego ringa, a przy tym nie ma już jego charakterystycznej słabości, czyli stosunkowo dużych rozmiarów. Jest nawet dyskretniejsza niż tulejka! Dzięki temu ta metoda przedłużania włosów może być stosowana także w przypadku klientek o bardzo cienkich, rzadkich, delikatnych włosach.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą nano rings?

Wyjaśnijmy, na czym polega przedłużanie włosów metodą nano rings. Zabieg ten jest bardzo podobny do klasycznego zakładania obrączek. Najpierw przekłada się niewielkie pasmo naturalnych włosów klientki przez ring, a następnie dokłada się do niego dodatkowy doczep. Wtedy z pomocą specjalnych cążków w odpowiedni sposób zaciska się obrączkę. Procedura nie trwa długo, jest nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna.

Takie łączenie jest wyjątkowo wytrzymałe i odporne na codzienne czesanie, mycie, stylizację oraz inne codzienne aktywności. Do tego trudno je wyczuć czy zauważyć. Takie doczepy wyglądają niezwykle dyskretnie i naturalnie. Wiele osób porównuje efekty tego zabiegu do tych, jakie daje jego keratynowy odpowiednik. Korekta jest potrzebna dopiero po ok. 3 miesiącach.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą nano rings – zalety i wady

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą nano rings ma oczywiście swoje wady i zalety. Zdecydowanie przeważają plusy, które zupełnie przyćmiewają mało istotne minusy. Przede wszystkim, sposób ten daje błyskawiczne, zachwycające, trwałe efekty. Wystarczy jedna, kilkugodzinna wizyta, by diametralnie zmienić swój wygląd.

Takie doczepy są także bardzo wygodne w pielęgnacji. Można je normalnie myć, czesać, stylizować, a nawet farbować i rozjaśniać. Wykazują dużą odporność na zsuwanie się i gubią niewiele włosów. Wystarczy się tylko nieco delikatniej się z nimi obchodzić – poza tym nie sprawiają żadnych kłopotów w codziennym życiu. Do tego prezentują się naprawdę naturalnie. Mało kto w ogóle się zorientuje, że masz przedłużone włosy! Korekta jest konieczna tylko co ok. 3 miesiące, więc można z dużym wyprzedzeniem umówić się na dogodny termin.

Ogromną zaletą tej metody jest też to, że świetnie sprawdzi się nawet na cienkich, rzadkich, delikatnych włosach. Niektóre zabiegi można wykonać wyłącznie na grubszych, zdrowych pasmach, ponieważ mogą je obciążać. Ten zabieg jest zupełnie nieinwazyjny, dlatego nie ma większego wpływu na kondycję naturalnych włosów.

Jedynym minusem, jaki ma przedłużanie włosów nano ringi, jest ryzyko reakcji alergicznej na miedź. Panie uczulone na ten metal niestety muszą zrezygnować z tej metody. Jeśli jednak nie doświadczyło się nigdy takich problemów, nie ma się czego obawiać.

ZALETY:

- szybki efekt,

- krótki czas zabiegu,

- trwały efekt do max 3 miesięcy,

- brak ingerencji w strukturę włosa (nie stosuje się wysokich temperatur ani środków chemicznych),

- trwałe łączenia,

- metalowe ringi pozwalają na wykonanie dowolnych stylizacji na ciepło i zabiegów chemicznych farbowania, dekoloryzacji bez żadnych obaw,

- prosta pielęgnacja doczepów,

- mała inwazyjność dla włosów naturalnych (w szczególności nano ringi z silikonem),

- długa żywotność pasemek (keratynowy gwint pasemka i ring dają podwójną ochronę przy wyczesywaniu),

- atrakcyjna cena.

WADY:

- ringi z silikonem mogą zsuwać się z włosów,

- metal może wywołać reakcje alergiczne na miedź.

Przedłużanie włosów metodą nano rings – cena

Trudno o sztywny cennik w przypadku takich zabiegów, ponieważ zbyt wiele zależy od różnych czynników. Przedłużanie włosów metodą nano rings może być wykonane z wykorzystaniem rozmaitych pasm. Długie, dziewicze i jasne są najdroższe. Na naszej stronie można znaleźć tabelę z orientacyjnymi kwotami dla określonych długości oraz typów włosów. Każda klientka jest wyjątkowa, więc zawsze stawiamy indywidualnie podejście. Aby uzyskać wstępną wycenę zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Profesjonalne przedłużanie włosów metodą nano rings pozwala już podczas jednej wizyty przeżyć niesamowitą metamorfozę. Zapoznaj się z naszą ofertą, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Spraw sobie takie włosy, o jakich zawsze marzyłaś!