Masz cienkie, rzadkie, łamliwe włosy i chciałabyś poprawić ich wygląd? Wbrew pozorom posiadaczki nawet najdelikatniejszych kosmyków mogą z powodzeniem założyć piękne doczepy. W kilka chwil możesz uzyskać zachwycające, naturalne efekty, bez niepotrzebnego obciążenia. Wyjaśniamy na czym polega przedłużanie włosów metodą tape on (kanapkową) i co warto jeszcze o niej wiedzieć!

przedłużanie włosów metodą tape on

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą tape on

Jednym z najpopularniejszych zabiegów w naszym salonie jest przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą tape on. Powszechnie sposób ten nazywa się też metodą "kanapkową". Nazwa nawiązuje do procesu przytwierdzania doczepów. Na naturalne włosy klientki nakłada się specjalne silikonowe, antyalergiczne taśmy z przytwierdzonymi kosmykami, co tworzy włosową "kanapkę". Paski umieszcza się tuż przy skórze głowy. Są lekkie, elastyczne i transparentne. Metoda ta nie wymaga wykorzystania ciepła, ponieważ spoiwem jest specjalny, bezpieczny dla włosów klej. Taśmy są bardzo wytrzymałe, dlatego z powodzeniem można je wielokrotnie zdejmować i zakładać, np. podczas korekty.

Metoda kanapkowa - czy niszczy włosy?

Wiele kobiet rozważających taki zabieg przeszukuje Internet wpisując frazę "metoda kanapkowa czy niszczy włosy". Profesjonalnie wykonane doczepianie włosów metodą tape on w salonie RStyle Hair jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne. Nasza specjalistka posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Idealnie dobierze każde pasmo, by nie obciążać cebulek ani struktury naturalnych włosów. Stosowany przez nas klej nie jest gorący, a także nie ma agresywnego składu. Metoda ta jest zdecydowanie najdelikatniejszą opcją ze wszystkich dostępnych sposobów na przedłużanie i zagęszczanie włosów.

Przedłużanie włosów metoda tape on – wady i zalety

Przedłużanie włosów metodą tape on jest niezwykle popularnym zabiegiem, dającym świetne efekty. Ma jednak też swoje słabsze strony. Przy tak wielu plusach kilka małych minusów jest jednak jak najbardziej do zaakceptowania.

Kanapkowa metoda przedłużania włosów daje niezwykle naturalne, realistyczne rezultaty. Płaskie, elastyczne połączenia są bardzo wygodne w noszeniu, ponieważ dopasowują się do kształtu głowy. Przy tym są trwałe i wytrzymałe, dlatego świetnie znoszą codzienną pielęgnację. Sam zabieg nakładania doczepów trwa wyjątkowo krótko, jest nieinwazyjny oraz całkowicie bezinwazyjny. Sposób ten świetnie sprawdza się w przypadku kobiet o bardzo delikatnych lub zniszczonych włosach. Do tego stosowane taśmy są antyalergiczne, więc nie powodują żadnych podrażnień.

Do minusów takiego przedłużenia włosów można zaliczyć jedynie stosunkowo krótki czas noszenia. Paski mogą się odklejać, dlatego korekty bywają konieczne już po kilku tygodniach. Sam zabieg nie trwa długo, a pasma można wielokrotnie zakładać i zdejmować bez uszczerbku na ich kondycji. Drobnym utrudnieniem są też ograniczone możliwości czesania. Przy niektórych fryzurach taśmy mogą być widoczne. Odrobina wprawy pozwoli jednak tak stylizować włosy, by prezentowały się jak najlepiej. Za minus można też uznać dość wysoką cenę zabiegu. Warto jednak wziąć pod uwagę, że zakup takich pasm to inwestycja na wiele lat. Jeśli odpowiednio się o nie dba, wykazują bardzo długą żywotność. Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji na temat pielęgnacji przedłużanych włosów.

ZALETY:

- płaskie, wygodne, elastyczne łączenia,

- duża trwałość i wytrzymałość,

- naturalny efekt,

- idealne dopasowanie do kształtu głowy,

- nieinwazyjność,

- krótki czas zabiegu,

- antyalergiczne taśmy,

- zabieg wykonywany bez użycia ciepła.

WADY:

- krótki czas noszenia,

- ograniczone możliwości czesania,

- ryzyko odklejenia taśmy,

- wysoka cena.

Przedłużanie włosów metodą kanapkową - cena

Cena przedłużania włosów metodą kanapkową jest zależna od kilku czynników. Każda klientka jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy ilość doczepów, tak by uzyskać jak najlepszy efekt. Koszty zabiegu są ustalane na podstawie liczby założonych kanapek, ich długości, koloru a także gatunku. W RStyle Hair oferujemy również najwyższej jakości włosy dziewicze i słowiańskie – sprawdź naszą ofertę na sprzedaż włosów. Aby uzyskać wstępną wycenę, należy zadzwonić do salonu lub wysłać wiadomość e-mail.

Jeśli interesuje cię przedłużanie włosów metodą kanapkową tape on, uważnie zapoznaj się z naszą ofertą. Już podczas jednej wizyty możesz osiągnąć idealną fryzurę, o której zawsze marzyłaś. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością wszystko wyjaśnimy. Zainwestuj w przedłużanie i zagęszczanie włosów, by zyskać zachwycający wygląd i pewność siebie!